Skocz do zawartości

projekty domów

Zdjęcie

Projekt Sol

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Redakcja

Redakcja

Redaktor

• Redakcja
  • 432 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:05

Projekt domu Sol

Szczegółowy opis projektu domu Sol znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dobredomy.pl/projekt/sol

Dołączona grafika Dołączona grafika 

Link do projektu: Projekt Sol

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje Sol

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

#2 Gość_MArcin

Gość_MArcin
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 01:14

Poszukuję kontaktu mailowego z osobą która wybudowała i przesłała zdjęcia projektu SOL na konkurs zdjęć w tut. portalu, mój adres mailowy mcze@mp.pl

#3 Gość_PiotrS

Gość_PiotrS
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 08:32

kontakt się robi

#4 Gość_sota

Gość_sota
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 09:18

Witam Zaczynam realizować obiekt w tym roku. Chętnie wymienie kilka uwag z kimś, kto zaczął realizacje lub chce pochwalić się zdjęciami. sotta@poczta.onet.pl

#5 Gość_Cecylia&Piotr

Gość_Cecylia&Piotr
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 09:14

Witam,Budujemy z rodziną wg. "lustrzanego odbicia". Obecnie mamy stan zamknięty i ruszamy z pracami wykończeniowymi. cecylia.piotr@op.pl

#6 Gość_PiotrS

Gość_PiotrS
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 11:36

Witam wszystkich! Widzę po nickach, że przez grupy przewijają się Ci sami ludzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących domek SOL. Zainteresowanych proszę o kontakt sadman99@poczta.onet.pl Chętnie poznam także koncepcję innych budujących. PiotrS

#7 Gość_KaziaG

Gość_KaziaG
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 09:29

Witam wszystkich!

Widzę po nickach, że przez grupy przewijają się Ci sami ludzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących domek SOL. Zainteresowanych proszę o kontakt sadman99@poczta.onet.pl
Chętnie poznam także koncepcję innych budujących.

PiotrS

#8 Gość_KaziaG

Gość_KaziaG
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 09:50

Kochani, zakochałam się w tym projekcie ale nie od pierwszego wejrzenia! Na początku był Foton II ale za dużo zmian byśmy musieli wprowadzić.Szukałam domu, w którym wyjście na taras jest z kuchni lub z jadalni. Nie wyobrażam sobie jak dwoje moich małych dzieci ciągle lata mi prosto z ogrodu na salon( a nóż zachce mi się białego kudłatego dywanu ;))!! Na poddaszu są trzy sypialnie z tym, że tą najmniejszą troszkę bym powiększyła i zastanawiam się nad rozwiązaniem. Okno na klatce schodowej może mniejsze a zamiast garderoby - pralnia - wyjście z łazienki. Na dole ta szafa oddzielająca hall od jadalni - HIT. Daszek nad oknem w kuchni też będzie bardzo praktyczny ponieważ będzie to okno od południa ku zachodowi. Zastanawiam się też czy by nie zmienić okna w salonie na 3/4 tego co w projekcie ale to szczegół. Bardzo bym chciała zobaczyć Sol na żywo żeby ze spokojnym sumieniem kupić ten project. W sumie na razie czekamy na klepnięcie decyzji o przekształceniu działki z rolnej na budowlaną co potrwa jeszcze pewnie do sierpnia ale zaraz po tym chcemy zacząć załatwiać pozwolenie na budowę i na wiosnę 2012 ruszyć. Pisałam do Cecylii&Piotra z prośbą o kontakt oraz do sadmana99. Czekam na odpowiedź. Jeżeli macie jakieś pomysły jak udoskonalić nasz projekt czekam na wpisy. pozdrawiam

#9 Gość_aga

Gość_aga
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:02

witam:) zaczęliśmy budowe domu SOL,narazie nic nie zmieniamy choc zastanawiamy się nad zabudowaniem okien balkonowych na zwykle,co myślicie o tym??aha i strop radzą nam zrobić ceramiczny,słyszeliscie coś na ten temat??poza tym na dzień dzisiejszy jesteśmy po zrobienu parteru a koszt ok 60 tys z materiałem i robocizna,to chyba dobrze:) pozdrawiam wszytskich miłośników Sola:)

#10 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 14464 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:56

witam:)
zaczęliśmy budowe domu SOL,narazie nic nie zmieniamy choc zastanawiamy się nad zabudowaniem okien balkonowych na zwykle,co myślicie o tym??aha i strop radzą nam zrobić ceramiczny,słyszeliscie coś na ten temat??poza tym na dzień dzisiejszy jesteśmy po zrobienu parteru a koszt ok 60 tys z materiałem i robocizna,to chyba dobrze:)
pozdrawiam wszytskich miłośników Sola:)

Witam,
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.
Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!
Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!
Szczegóły: http://www.dobredomy...s-fotograficzny

#11 Gość_aga

Gość_aga
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 09:21

czy ktoś buduje sola??i na jakim etapie jesteście??proszę o wpisy:)pozdrawiam

#12 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 14464 postów

Napisano 01 lipiec 2011 - 09:06

Witam, Zachęcam do obejrzenia zdjęć z realizacji projektu Sol: http://www.dobredomy.pl/projekt/sol Pozdrawiam

#13 Gość_malach

Gość_malach
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 04:06

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego bloga poświęconego budowie wg. projektu SOL www.siedliskoniecalkiemswietegopiotra.blogspot.com

#14 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 14464 postów

Napisano 29 luty 2012 - 04:28

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego bloga poświęconego budowie wg. projektu SOL
www.siedliskoniecalkiemswietegopiotra.blogspot.com

Witam,
Jestem pod wrażeniem bloga :)
Pozdrawiam

#15 Gość_malach

Gość_malach
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 04:30

Zapraszam na "siedlisko nie całkiem świętego piotra" (bez polskich znaków). Realizacja projektu Sol i nie tylko. Kontakt: malach777@wp.pl

#16 Gość_malach

Gość_malach
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 04:35

Upss sorki chyba dwa razy dodaliśmy to samo. Dzięki za uznanie co do bloga. Mamy nadzieję, że dzięki niemu zachęcimy do realizacji tego projektu. Może ktoś skorzysta z naszych doświadczeń

#17 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 04:09

Witam,

Przymierzamy się z żoną do budowy domu wg projektu SOL. Może jest jeszcze ktoś, kto jest obecnie na etapie budowy tego domku i podzieli się z nami swoimi uwagami lub dobrymi radami :)

Kontakt do nas to: oskjoker@vp.pl

pozdrawiam Piotr,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych