Skocz do zawartości

projekty domów

Zdjęcie

Projekt Lilia

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Redaktor

Redaktor

Redaktor

• Redakcja
  • 549 postów

Napisano 06 luty 2017 - 02:29

Projekt domu Lilia

Szczegółowy opis projektu domu Lilia znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/lilia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Zapraszamy do dyskusji!

#2 Gość_Marian

Gość_Marian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 06:46

Poproszę o rysunki szczegółowe na adres mkrakowski1993@gmail.com

#3 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 01:04

Poproszę o rysunki szczegółowe na adres mkrakowski1993@gmail.com

Witam

Projekt Lilia aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Pozdrawiam

#4 Gość_Marian

Gość_Marian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 05:01

Projekt domu Lilia Szczegółowy opis projektu domu Lilia znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredom.../projekt/lilia   Zapraszamy do dyskusji!

Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mierzona jest do tego zadaszenia nad garażem/wejściem czy do tego wyższego?

#5 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 08:43

Wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mierzona jest do tego zadaszenia nad garażem/wejściem czy do tego wyższego?

Dzień dobry,

Budynek Lilia jest domem piętrowym, dlatego za wysokość elewacji frontowej uznaje się odległość od gruntu do okapu głównego zadaszenia (tego, które jest wyżej).

Pozdrawiam!

#6 Gość_Marian

Gość_Marian
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 05:51

Dzień dobry, Budynek Lilia jest domem piętrowym, dlatego za wysokość elewacji frontowej uznaje się odległość od gruntu do okapu głównego zadaszenia (tego, które jest wyżej). Pozdrawiam!

Jest możliwość jakiegoś dostosowania tego projektu czy to w waszej pracowni czy na etapie adaptacji tak aby wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mieściła się w zakresie do 4,5m? Niestety w warunkach zabudowy mam taki zapis, a ten projekt domu jest tym czego szukałem.

#7 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 10:42

Jest możliwość jakiegoś dostosowania tego projektu czy to w waszej pracowni czy na etapie adaptacji tak aby wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej mieściła się w zakresie do 4,5m? Niestety w warunkach zabudowy mam taki zapis, a ten projekt domu jest tym czego szukałem.

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami mailowo na adres info@dobredomy.pl,  bądź telefonicznie pod numerem 71 3520444.

Pozdrawiam

#8 Gość_Szymon

Gość_Szymon
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 01:09

Witam. Interesuje mnie ten projekt, czy mogę prosić o wycene na maila? szymon.transport@poczta.onet.pl

#9 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 02:02

Witam. Interesuje mnie ten projekt, czy mogę prosić o wycene na maila? szymon.transport@poczta.onet.pl

Witam. Projekt Lilia  jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.

Dokumentacja zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 6-8 tygodni.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam.

#10 Gość_Rafał

Gość_Rafał
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:22

Witam, czy jest szansa na otrzymanie dokumentacji szczegółowej, rysunków? Wstępnego kosztorysu?

#11 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:40

Witam, czy jest szansa na otrzymanie dokumentacji szczegółowej, rysunków? Wstępnego kosztorysu?

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Lilia. Projekt powinien być gotowy w II połowie sierpnia - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Pozdrawiam

#12 Marcin82

Marcin82

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 07:51

Dzień dobry,

Czy można poprosić o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia materiałów i kosztorysu na maila? Jeśli te materiały są już dostępne.

#13 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:31

Dzień dobry,

Czy można poprosić o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia materiałów i kosztorysu na maila? Jeśli te materiały są już dostępne.

Dzień dobry,

dokumentacja techniczna projektu została niedawno zakończona. Oczywiście możemy przesłać Panu rysunki szczegółowe. Musiałby Pan w tym celu podać swój adres mailowy lub napisać do nas bezpośrednio na maila: info@dobredomy.pl  Natomiast informacje o kosztach budowy oraz zestawienia materiałowe będą dostępne zapewne na początku września.

Pozdrawiam!

#14 Gość_Marcin82

Gość_Marcin82
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 01:46

Dzień dobry, Czy można poprosić o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia materiałów i kosztorysu na maila? Jeśli te materiały są już dostępne.
Dzień dobry, dokumentacja techniczna projektu została niedawno zakończona. Oczywiście możemy przesłać Panu rysunki szczegółowe. Musiałby Pan w tym celu podać swój adres mailowy lub napisać do nas bezpośrednio na maila: info@dobredomy.pl  Natomiast informacje o kosztach budowy oraz zestawienia materiałowe będą dostępne zapewne na początku września. Pozdrawiam!

marcin@zukiewicz.pl

#15 Gość_Magda

Gość_Magda
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:02

Witam, bardzo proszę o udostępnienie rysunków szczegółowych projektu Lilia. mój adres e-mail: adzia.p@wp.pl

#16 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 02:44

Witam, bardzo proszę o udostępnienie rysunków szczegółowych projektu Lilia. mój adres e-mail: adzia.p@wp.pl

Witam, w dniu dzisiejszym prześlemy materiały na podany adres. Pozdrawiam

#17 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 10:22

Witam. Czy ja tez mogłabym prosić o udostepnienie rysunków szczegółowych oraz kosztorys projektu lilia .. na adres mariola2405@interia.pl

#18 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 01 październik 2017 - 04:04

Witam. Czy ja tez mogłabym prosić o udostepnienie rysunków szczegółowych oraz kosztorys projektu lilia .. na adres mariola2405@interia.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

#19 Gość_Joanna Dębska

Gość_Joanna Dębska
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 01:57

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem. Bardzo bym prosiła o wysłanie kosztorysu projektu na emaila: asiad2@vp.pl .

#20 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 16953 postów

Napisano 08 październik 2017 - 06:21

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem. Bardzo bym prosiła o wysłanie kosztorysu projektu na emaila: asiad2@vp.pl .

Witam
Wyceny kosztorysowe dla domu Lilia dostępne będą na koniec tygodnia.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych