Skocz do zawartości

projekty domów

Zdjęcie

Projekt Satyr

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Redakcja

Redakcja

Redaktor

• Redakcja
  • 432 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 09:04

Projekt domu Satyr

Szczegółowy opis projektu domu Satyr znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/satyr

Dołączona grafika Dołączona grafika 

Link do projektu: Projekt Satyr

#2 Gość_Tomek z Olkusza

Gość_Tomek z Olkusza
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 10:38

Witam ! czy ktoś już zaczął budowę tego domu ? A może ktoś ma jakieś swoje refleksje na temat tego projektu, zależało by mi bardziej na negatywnych aspektach ! Z góry bardzo dziękuję !

#3 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 09:53

Właśnie bardzo poważnie myślimy o tym projekcie. Bardzo proszę o jakiekolwiek komentarze.

#4 Gość_Anna

Gość_Anna
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:36

Witam przegladałam wiele projektów domów i Satyr spodobał mi się oraz spełnia moje warunki zabudowy przestrzennej. Aczkolwiek chciała bym zobaczyc wersje z podwójnym garażem. Gdzie mogę ja znależć? :rolleyes:

#5 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 17549 postów

Napisano 11 styczeń 2011 - 03:20

Witam
przegladałam wiele projektów domów i Satyr spodobał mi się oraz spełnia moje warunki zabudowy przestrzennej. Aczkolwiek chciała bym zobaczyc wersje z podwójnym garażem. Gdzie mogę ja znależć? :rolleyes:

Witam,
Projekt Satyr II jest w chwili obecnej opracowywany. Wstępne materiały na jego temat powinnam otrzymać w ciągu najbliższych trzech tygodni. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt na maila: info@dobredomy.pl
Pozdrawiam

#6 Gość_pol

Gość_pol
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 08:53

Witam ! czy ktoś już zaczął budowę tego domu ? A może ktoś ma jakieś swoje refleksje na temat tego projektu, zależało by mi bardziej na negatywnych aspektach ! Z góry bardzo dziękuję !

#7 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 08:56

jedna mała zmiana wejście do kotłowni lepij zrobić z garażu a nie z domu. reszta super. już kupiłem ten projekt kosztorys mocno przesadzony ten dom jest prosty w budowie

#8 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 06:40

Witam ! czy ktoś już zaczął budowę tego domu ? A może ktoś ma jakieś swoje refleksje na temat tego projektu, zależało by mi bardziej na negatywnych (...)

#9 Gość_Zainteresowany

Gość_Zainteresowany
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:07

Witam ! Mam pytanie odnośnie projektu Satyr II z garażem dwustanowiskowym. Z postów powyżej wynika, że jest w opracowaniu od stycznia 2011r. Kiedy projekt będzie dostępny? Pozdrawiam Zainteresowany

#10 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 17549 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 11:24

Witam !
Mam pytanie odnośnie projektu Satyr II z garażem dwustanowiskowym. Z postów powyżej wynika, że jest w opracowaniu od stycznia 2011r. Kiedy projekt będzie dostępny?

Pozdrawiam
Zainteresowany

Witam,
W chwili obecnej mamy przygotowaną koncepcję projektu Satyr II. W najbliższym czasie będziemy przygotowywać jego prezentację. Mam możliwość przesłania Państwu wstępnych rzutów i elewacji tego projektu. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy na adres: a.jaszczynska@dobredomy.pl
Pozdrawiam

#11 Gość_seba

Gość_seba
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 06:18

Witam
przegladałam wiele projektów domów i Satyr spodobał mi się oraz spełnia moje warunki zabudowy przestrzennej. Aczkolwiek chciała bym zobaczyc wersje z podwójnym garażem. Gdzie mogę ja znależć? :rolleyes:

#12 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 17549 postów

Napisano 11 lipiec 2011 - 07:36

Witam, Niestety prezentacja projektu Satyr II nie została jeszcze przygotowana. Proszę o kontakt na adres mailowy: a.jaszczynska@dobredomy.pl. Mam możliwość przesłania rzutów wyżej wymienionej wersji. Pozdrawiam

#13 Gość_monika

Gość_monika
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 09:28

Czy mogłabym prosić o przesłanie rzutów Satyr II ? Z góry dziękuję i pozdrawiam! luna2102@interia.pl

#14 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Redakcja
  • 17549 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 08:10

Czy mogłabym prosić o przesłanie rzutów Satyr II ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

luna2102@interia.pl

Witam
Na maila prześle Pani wstępne rysunki dla domu Satyr II - projekt ten jest na etapie koncepcji i czas oczekiwania na pełną dokumentację wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt.
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych